Prosta delovna mesta

Blagajne_e-leclerc

PROSTA DELOVNA MESTA v hipermarketu E.Leclerc Ljubljana:

Vas zanima delo v našem podjetju? Vabimo vas, da se nam predstavite. Vloge za zaposlitev nam lahko pošljete po elektronski pošti na info@rudnidis.si ali po pošti na naslov: Rudnidis d.o.o., pp 516, Jurčkova cesta 225, 1000 Ljubljana.

Ljubljanski trgovski center v naše vrste vabi:

  • blagovne manipulante za polnjenje polic(m/ž),
  • prodajalec v mesnici (m/ž),
  • prodajalec v ribarnici (m/ž),
  • prodajalec v delikatesi (m/ž),
  • slaščičar (m/ž,).
  • viličarist (m/ž),
  • študente (m/ž),

Pri delu ste v stiku tudi s strankami, zato zaposlimo organizirane in predane delavce, ki imajo posluh za stranko. Delo je lahko fizično zahtevno. Izkušnje na podobnem delovnem mestu so zaželene.

Naloge in odgovornosti:  kot oseba z veseljem do dela z živili skrbite za pripravo blaga ter pri tem sledite zahtevam kakovosti in higiene.

Pričakujemo: komunikativnost, poznavanje delovnega področja, osebno urejenost, znanje slovenskega jezika.

Nudimo: delovno mesto v Ljubljani, delo v izkušenem kolektivu, delovno mesto je na voljo takoj, zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

V naše vrste vabimo

Prodajalca na oddelku tehnike (m/ž).

Zaposlimo organizirano in predano osebo, ki ima posluh za stranke in je ustrežljiva. Prodaja, svetovanje in spremljanje strank so del našega vsakdana.

Opis delovnega mesta:

Kot oseba z ustreznim znanjem in veseljem do dela s tehničnim blagom skrbite za dobro založenost in urejenost prodajnih polic, svetujete strankam pri nakupu ter sledite vsem danim navodilom.

Pričakujemo:

Potrebno je imeti smisel za organizacijo in urejenost prostora, saj pri svojem delu skrbite tudi za splošno urejenost in založenost vašega oddelka.

Od kandidatov pričakujemo:

  • izkušnje na podobnem delovnem mestu,
  • komunikativnost,
  • veselje do dela s strankami ter
  • odlično znanje slovenskega jezika.

Ponujamo:

delo v izkušenem kolektivu,

  • delovno mesto je na voljo takoj,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • zaposlitev za polni delovni čas,
  • redno plačilo in socialno varnost ter
  • možnost osebnega razvoja.

Blagovni manipulant na oddelku perutnine (m/ž)

Če si želite delavnik samo v DOPODLANSKEM ČASU in ste zanesljiva ter odgovorna oseba, ki ima veselje do dela vas vabimo, da nam pošljete svoj življenjepis.

Izbrani kandidat bo:

  • opremljal blago z ustreznimi deklaracijami ter jih zlagal na prodajne police,
  • spremljal roke artiklov in o tem obveščali nadrejene,
  • svetoval kupcem o prodajnih artiklih.

  • uresničevanje načrtovanih obveznosti upoštevajoč navodila nadrejenih,
  • skrb za urejeno, čisto in varno okolje,
  • zanesljivost, odgovornost, fleksibilnost.

Izbranemu kandidatu ponujamo:

  • DOPOLDANSKI DELOVNIK,
  • takojšnji pričetek z delom za polni delovni čas,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za NEDOLOČEN ČAS,
  • priložnost za osebni razvoj.

Prodajalec v zlatarni (m/ž)

Zaposlimo organizirano in predano osebo, ki ima posluh za stranke in je ustrežljiva. Prodaja, svetovanje in spremljanje stranke so del našega vsakdana.

Kot oseba z veseljem do dela z nakitom boste skrbeli:

  • za pripravo in urejenost izložbenih vitrin,
  • za svetovanje in prodajo nakita,
  • za blagajniško poslovanje in njegovo kontrolo,
  • za urejenost prodajnega prostora.

  • smisel za organizacijo in urejenost prostora, saj pri svojem delu skrbite tudi za splošno urejenost in založenost vašega oddelka.
  •  komunikativnost,

Izbranemu kandidatu ponujamo pogodbo za določen čas s polnim delovnim časom in z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

Vodja oddelka pekarne in slaščičarne (m/ž)

Kot kompetentna oseba boste:

  • skrbeli za nemoteno delovanje proizvodnega in prodajnega procesa,
  • načrtovali, organizirali, vodili in nadzirali delo svojih sodelavcev,
  • zagotavljali kakovost izdelkov in storitev na področju higiene in varnosti živil,
  • sledili smernicam in uvajali spremembe na svojem oddelku itn.

  • dobro poznavanje proizvodnega procesa pekovskih proizvodov,
  • vodstvene in organizacijske sposobnosti,
  • samostojnost, natančnost, odgovornost,
  • višja strokovna izobrazba živilske smeri,
  • izkušnje na primerljivih delovnih mestih.

Izbranemu kandidatu ponujamo pogodbo za nedoločen čas s polnim delovnim časom in poskusno dobo 6 mesecev. Delovno mesto je na voljo takoj.

Prijave z življenjepisom sprejemamo na elektronskem naslovu zaposlitev@rudnidis.si.

BON APETIT

Izberite jedi, prevzemite naročilo v vaši trgovini E.Leclerc, prihranite čas pri nakupovanju in več časa uživajte v dobri družbi.

Prijava na e-novice

Bodite obveščeni o vseh akcijah, novostih in posebnih ponudbah v trgovinah E.Leclerc!

Ljubljana

Jurčkova cesta 225
Tel. 01 420 42 67
info@rudnidis.si

Maribor

Tržaška cesta 67a
Tel: 02 450 05 00
info@maridis.si