Zaposlitev

Katalogi

Katalogi

Preberite več
Naše obveze

Naše obveze

CEWE fotoizdelki

Vabimo izkušene kandidate na področju izdelave tort in ostale slaščičarske ponudbe.

Če imate veselje do dela in ustrezna znanja, ki omogočajo samostojno in kreativno delo ter ste sposobni timskega sodelovanja, vas vljudno vabimo, da nam pošljete svojo prijavo z življenjepisom.

Opis delovnega mesta:

  • priprava različnih krem in dekoracij za torte,
  • izdelava in okraševanje tort,
  • priprava drobnega slaščičarskega peciva.

Pričakujemo:

  • izkušnje na primerljivih delovnih mestih,
  • kreativnost in odprtost za izdelavo novih izdelkov,
  • motiviranost za delo z željo uresničevanja načrtovanih obveznosti,
  • skrb za urejeno, čisto in varno okolje ter spoštovanje HACCP sistema.

Ponujamo:

  • stanoviten enoizmenski delovnik v dopoldanskem času s prihodom v zgodnjih jutranjih urah,
  • zaposlitev za polni delovni čas (40h),
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • možnost takojšnjega pričetka z delom oz. po dogovoru,
  • redno plačilo z možnostjo pridobitve dodatne nagrade in božičnice,
  • izplačani letni regres ter socialno varnost,
  • priložnost za razvoj osebnih kompetenc in možnost napredovanja na vodilna delovna mesta.

Vsem sodelavcem je vedno na voljo hitro dostopno in brezplačno parkirno mesto v garažni hiši.

Prijave sprejemamo do zapolnitve mest.

    Podatki z * so obvezni

    BON APPÉTIT

    Izberite jedi, prevzemite naročilo v vaši trgovini E.Leclerc, prihranite čas pri nakupovanju in več časa uživajte v dobri družbi.

    Prijava na e-novice

    Bodite obveščeni o vseh akcijah, novostih in posebnih ponudbah v trgovinah E.Leclerc!

    Ljubljana

    Jurčkova cesta 225
    Tel. 01 420 42 67
    [email protected]

    Maribor

    Tržaška cesta 67a
    Tel: 02 450 05 00