Zaposlitev

Katalogi

Katalogi

Preberite več
Naše obveze

Naše obveze

CEWE fotoizdelki

Vabimo ambiciozno osebo, ki bo samostojno in odgovorno načrtovala, organizirala in vodila svoj
 oddelek. Priložnost bomo dali tudi kandidatu z ustrezno izobrazbo živilske smeri z manj delovnimi izkušnjami.

Opis delovnega mesta:

  • V sodelovanju s svojo ekipo se vodja oddelka vključuje v delovni proces in skrbi za
    spoštovanje in izvajanje veljavne zakonodaje. Na področju higiene in varnosti živil jamči za
    kakovost izdelkov in storitev, ki so na voljo strankam, zato nadzira izvajanje svojih navodil.
  • Zagotavlja dobre delovne odnose znotraj svoje ekipe in spodbuja k naravnanosti k strankam,
    olajša uvajanje in usposabljanje svojih sodelavcev. Sodeluje pri ocenjevanju svojih sodelavcev.
  • V okviru komercialne in marketinške politike trgovine zagotavlja postavitev oddelka, promocijske akcije, odnose z dobavitelji (pogajanje, naročila) in skrbi za kakovostno ponudbo.

Pričakujemo:

  • kakovostno storitev,
  • veščine vodenja ljudi,
  • sposobnost jasnega in učinkovitega komuniciranja na vseh organizacijskih ravneh,
  • sposobnost prilagajanja in proaktivnost,
  • sposobnost analiziranja in sprejemanja odločitev,
  • smisel za organizacijo in urejenost delovnega prostora,
  • samostojnost pri delu, zanesljivost, natančnost, odgovornost,
  • vzor zaposlenim.

Ponujamo:

  • možnost takojšnjega pričetka z delom v utečeni ekipi sodelavcev,
  • začetno uvajanje na delovnem mestu,
  •  tesno sodelovanje z vodstvom podjetja,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • redno plačilo z možnostjo pridobitve letne nagrade in božičnice,
  • socialno varnost in izplačilo letnega regresa,
  • možnost brezplačnega učenja francoskega jezika,
  • udeležba na izobraževanjih z raznovrstno tematsko vsebino,
  • priložnost za osebni razvoj in napredovanje na vodilna mesta,
  • vedno na voljo hitro dostopno parkirno mesto v garažni hiši.

    Podatki z * so obvezni

    BON APPÉTIT

    Izberite jedi, prevzemite naročilo v vaši trgovini E.Leclerc, prihranite čas pri nakupovanju in več časa uživajte v dobri družbi.

    Prijava na e-novice

    Bodite obveščeni o vseh akcijah, novostih in posebnih ponudbah v trgovinah E.Leclerc!

    Ljubljana

    Jurčkova cesta 225
    Tel. 01 420 42 67
    [email protected]

    Maribor

    Tržaška cesta 67a
    Tel: 02 450 05 00