Zaposlitev

Katalogi

Katalogi

Preberite več
Naše obveze

Naše obveze

CEWE fotoizdelki

E. Leclerc ribarnica z najkakovostnejšo ponudbo morske hrane v Sloveniji vas vabi, da se nam pridružite v strokovni in utečeni ekipi prodajalcev in svetovalcev.

Če imate veselje do dela z ribami, nam pošljite svoj življenjepis in z veseljem vas povabimo na razgovor.

Opis delovnega mesta:

  • svetovanje in prodaja kupcem o prodajnih artiklih na oddelku ribarnice
  • pripravljanje prodajnega prostora za prodajo,
  • označevanje blaga z maloprodajnimi cenami,
  • upoštevanje vseh navodil glede varnosti živil.

Pričakujemo:

  • prijazno in kakovostno storitev,
  • predanost in veselje do dela z ljudmi,
  • komunikativnost,
  • zaželeno poznavanje različnih vrst rib, znanje čiščenja in filiranja, osnove HACT, vendar niso pogoj,
  • skrb za urejeno, čisto in varno delovno okolje,
  • uresničevanje načrtovanih obveznosti, upoštevajoč navodil nadrejenih,
  • odgovornost in zanesljivost.

Ponujamo:

  • takojšen pričetek z delom v izkušeni ekipi sodelavcev,
  • polni delovni čas (40h),
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • redno plačilo, možnost dodatnega nagrajevanja in božičnice,
  • socialno varnost in izplačilo letnega regresa,
  • samostojnost pri delu in
  • priložnost za razvoj osebnih kompetenc.

Vsem zaposlenim je na voljo hitro dostopno in brezplačno parkirno mesto v garažni hiši.

    Podatki z * so obvezni

    BON APPÉTIT

    Izberite jedi, prevzemite naročilo v vaši trgovini E.Leclerc, prihranite čas pri nakupovanju in več časa uživajte v dobri družbi.

    Prijava na e-novice

    Bodite obveščeni o vseh akcijah, novostih in posebnih ponudbah v trgovinah E.Leclerc!

    Ljubljana

    Jurčkova cesta 225
    Tel. 01 420 42 67
    [email protected]

    Maribor

    Tržaška cesta 67a
    Tel: 02 450 05 00