Katalogi

Katalogi

Preberite več
Naše obveze

Naše obveze

Cewe fotoknjiga

Pek  (m/ž)

E.Leclerc pekarna v Mariboru vas vabi, da se nam pridružite v strokovni in utečeni ekipi prodajalcev in svetovalcev. Če imate veselje do dela v pekarni nam pošljite svoj življenepis in z veseljem vas povabimo na razgovor.

Opis delovnega mesta:

  • Priprava pekovskih izdelkov za prodajo
  • Pakiranje in deklariranje izdelkov

Pričakujemo:

  • kakovostno storitev,
  • primerno komunikacijo,
  • skrb za urejeno, čisto in varno delovno okolje,
  • odgovornost in zanesljivost.

 Ponujamo:

  • takojšnji pričetek z delom za polni delovni čas,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • redno in stimulativno plačilo,
  • varno zaposlitev,
  • socialno varnost,
  • priložnost razvoja osebnih kompetenc.

Blagajnik (m/ž)

Mednarodna trgovska veriga E.Leclerc v Mariboru vabi nove sodelavke(ce), da se nam pridružijo v naši družbi.

Zaposlimo predane in ustrežljive osebe, ki imajo posluh za stranke.

Kakšne so vaše zadolžitve?

Kot oseba z veseljem do dela s strankami delate izključno na blagajni (brez polnjenja in urejanja prodajnih polic na ostalih oddelkih).

Kakšna so naša pričakovanja?

Od vas pričakujemo vljudnost in ustrežljivost, v želji, da bi se stranka počutila kar najbolje.

Kaj vam lahko ponudimo?

  • Izjemna prilagodljivost delovnega časa: po vaši želji lahko preidete iz enega na drugi delovni čas, urnik dela prilagodim v dogovoru z vami.
  • 2 ali 3 prosta dneva na teden – pri skrajšanem ali polovičnem delovnem času.
  • Stanoviten dvoizmenski urnik brez dela na praznike.
  • Možnost zaposlitve za polni (40h), skrajšani (30h) ali polovični delovni čas (20h).
  • Zaposlitev je za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.
  • Mentorstvo in stalna podpora sodelavcem na blagajni.
  • Zelo enostaven blagajniški sistem.
  • Za ambiciozne sodelavce nudimo možnost napredovanja tudi na vodilna mesta.
  • Poleg rednega plačila vas lahko še dodatno nagradimo.
  • Delo vam omogoča samostojnost pri delu in razvoj osebnih kompetenc.

Mesar (m/ž)

E.Leclerc mesnica v Mariboru vas vabi, da se nam pridružite v strokovni in utečeni ekipi prodajalcev in svetovalcev. Če imate veselje do dela v mesnici, nam pošljite svoj življenjepis in z veseljem vas povabimo na razgovor.

  • razrez in priprava mesnih izdelkov za prodajo,
  • pripravljanje prodajnega prostora za prodajo,
  • pakiranje, deklariranje in prodaja mesa in mesnih izdelkov,
  • svetovanje kupcem,
  • izvajanje sanitarno higienskih predpisov,
  • opravljanje drugih del in nalog po navodilih vodje.

 Ponujamo:

Blagovni manipulant m/ž

Mednarodna trgovska veriga E. Leclerc v Mariboru vabi novega sodelavca, da se nam pridruži v naši družbi.

Če ste zanesljiva in odgovorna oseba, ki ima veselje do dela vas vabimo, da nam pošljete svoj življenjepis.

Izbrani kandidat bo:

  • pripravljal in pakiral prodajno blago,
  • zlagal blago na prodajne police,
  • opremljal blago z ustreznimi deklaracijami,
  • spremljal roke artiklov,
  • bil tudi v pomoč kupcem.

  • uresničevanje načrtovanih obveznosti upoštevajoč navodila nadrejenih,
  • skrb za urejeno, čisto in varno okolje,
  • zanesljivost, odgovornost in natančnost.

Ponujamo:

  • takojšnji pričetek z delom za polni delovni čas,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • izmenski delovnik (dopoldne/popoldne),
  • redno plačilo z možnostjo pridobitve dodatne nagrade,
  • socialna varnost,
  • priložnost razvoja osebnih kompetenc.

BON APPÉTIT

Izberite jedi, prevzemite naročilo v vaši trgovini E.Leclerc, prihranite čas pri nakupovanju in več časa uživajte v dobri družbi.

Prijava na e-novice

Bodite obveščeni o vseh akcijah, novostih in posebnih ponudbah v trgovinah E.Leclerc!

Ljubljana

Jurčkova cesta 225
Tel. 01 420 42 67
[email protected]

Maribor

Tržaška cesta 67a
Tel: 02 450 05 00