Zaposlitev

Katalogi

Katalogi

Preberite več
Naše obveze

Naše obveze

CEWE fotoizdelki

Zaposlimo organizirane in predane ljudi, ki so optimistični, prijazni, s pozitivnimi vrednotami, veseljem do dela in željo po zaposlitvi za daljši rok.

Opis delovnega mesta:

  • priprava hrane, kuhanje in pečenje živil,
  • sledenje zahtevam kakovosti in higiene,
  • skrb za čistočo delovnega prostora.

Pričakujemo:

  • izkušenost in veselje do dela za pripravo živil,
  • kakovostna storitev,
  • smisel za organizacijo in urejenost delovnega prostora,
  • ustrežljivost,
  • timsko sodelovanje,
  • samostojnost pri delu, zanesljivost, natančnost, odgovornost,
  • uresničevanje načrtovanih obveznosti upoštevajoč navodila nadrejenih.

Ponujamo:

  • delo v izkušenem kolektivu s takojšnjim pričetkom dela,
  • delo za polni delovni čas (40 ur), brez nedeljskega in prazničnega dela,
  • urejen izmenski delovni čas,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • poleg rednega plačila možnost pridobitve dodatne stimulativne nagrade,
  • socialno varnost,
  • možnost razvoja osebnih kompetenc in priložnost za napredovanje.

Prijave z vašimi kontakti (tel. številka, elektronski naslov) z natančnim opisom dosedanjih izkušenj sprejemamo na naslov: RUDNIDIS Trgovina, d.o.o., Hipermarket E.Leclerc Maribor, Tržaška cesta 67A, 2000 Maribor, ali na elektronskem naslovu: [email protected] (gospa Suzana Nikolić).

    Podatki z * so obvezni

    BON APPÉTIT

    Izberite jedi, prevzemite naročilo v vaši trgovini E.Leclerc, prihranite čas pri nakupovanju in več časa uživajte v dobri družbi.

    Prijava na e-novice

    Bodite obveščeni o vseh akcijah, novostih in posebnih ponudbah v trgovinah E.Leclerc!

    Ljubljana

    Jurčkova cesta 225
    Tel. 01 420 42 67
    [email protected]

    Maribor

    Tržaška cesta 67a
    Tel: 02 450 05 00