Zaposlitev

Katalogi

Katalogi

Preberite več
Naše obveze

Naše obveze

CEWE fotoizdelki

Ste izkušeni prevzemnik blaga? Vas to delo veseli in ste motivirani, da svoje delo korektno in odgovorno opravljate?

Podjetje Rudnidis d.o.o., del uspešne mednarodne trgovske verige E.Leclerc, vabi zanesljivo in samostojno osebo za prevzemanja živilskega blaga v skladišču hipermarketa v Ljubljani.

Če vas odlikuje vestnost pri delu, vas vabimo, da nam pošljete svojo prošnjo z življenjepisom.

Opis delovnega mesta:

  • prevzemanje naročenega svežega živilskega blaga,
  • preverjanje skladnosti izdelkov ali blaga,
  • zagotavljanje hladne verige,
  • preverjanje skladnosti administrativnih dokumentov (prevzemnica, dobavnica, transportni list, naročilnica),
  • vnašanje podatkov v računalnik,
  • zagotavljanje učinkovito skladiščenje in zlaganje izdelkov v skladišču, upoštevajoč varnostne standarde.

Pričakujemo:

  • izkušnje na primerljivih delovnih mestih,
  •  skrbno upravljanje z viličarjem in trgovskim blagom,
  • skrb za prehodnost skladiščnih in požarnih prehodov ter dostopnost do trgovskega blaga,
  • fizična pripravljenost,
  • skrb za urejenost in čistočo v skladišču (folije/kartoni/pometanje),
  • uresničevanje načrtovanih obveznosti upoštevajoč navodila nadrejenih,
  • zanesljivost, odgovornost, fleksibilnost in timski duh.

Nudimo:

  • začetno predstavitev in uvajanje v delovni proces ter pomoč in podporo pri nadaljnjem delu s strani izkušenega dolgoletnega vodje oddelka ter ostale ekipe sodelavcev,
  • delo v stabilnem in izkušenem delovnem okolju,
  • urejen dopoldanski delovnik,
  • možnost takojšnjega pričetka z delom oz. po dogovoru,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • zaposlitev za polni delovni čas (40h),
  • poleg rednega mesečnega plačila, se ponuja letna božičnica,
  • socialno varnost,
  • izplačilo celotnega letnega regresa,
  • razvoj osebnih kompetenc in priložnost za napredovanje na vodilna mesta.

Vsem sodelavcem je vedno na voljo hitro dostopno in brezplačno parkirno mesto v garažni hiši.

Prijave z življenjepisom pričakujemo preko spletne strani oz. na elektronski naslov [email protected].

    Podatki z * so obvezni

    BON APPÉTIT

    Izberite jedi, prevzemite naročilo v vaši trgovini E.Leclerc, prihranite čas pri nakupovanju in več časa uživajte v dobri družbi.

    Prijava na e-novice

    Bodite obveščeni o vseh akcijah, novostih in posebnih ponudbah v trgovinah E.Leclerc!

    Ljubljana

    Jurčkova cesta 225
    Tel. 01 420 42 67
    [email protected]

    Maribor

    Tržaška cesta 67a
    Tel: 02 450 05 00