Zaposlitev

Katalogi

Katalogi

Preberite več
Naše obveze

Naše obveze

CEWE fotoizdelki

Zaposlimo predane in ustrežljive osebe, ki imajo posluh za stranke. Možnost zaposlitve so za polni delovni čas (40h), za skrajšani (30h) ali polovični delovni čas (20h).

Opis delovnega mesta:

Kot oseba z veseljem do dela s strankami opravljate delo na blagajni, kjer obračunavate artikle in zaključujete blagajniško poslovanje.

Naša pričakovanja:

  • od vas pričakujemo izjemno ustrežljivost in komunikativnost, v želji, da bi se stranka počutila kar najbolje,
  • veselje in želja do dela s strankami,
  • izkušnje na primerljivem delovnem mestu so zaželene,
  • izjemno natančnost pri obračunavanju blaga,
  • dobro informiranost o aktualnih zadevah v trgovini,
  • osebna urejenost in odgovornost,
  • uspešno zaključena srednješolska izobrazba,
  • odlično znanje slovenskega jezika.

Ponujamo:

  • usposabljanje na delovnem mestu v izkušenem kolektivu,
  • takojšen pričetek z delom oz. po dogovoru,
  • zaposlitev za polni delovni čas (40h),
  • možnost zaposlitve tudi za skrajšani (30h) ali polovični (20h) delovni čas,
  • izjemna prilagodljivost delovnega časa: po vaši želji lahko preidete iz enega na drugi delovni čas (20h/30h/40h), delovni čas prilagodimo v dogovoru z vami.
  • 2 ali 3 prosta dneva na teden pri skrajšanem ali polovičnem delovnem času.
  • dvoizmenski urnik brez dela ob nedeljah in praznikih.
  • urejen in stanoviten delovnik,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • poleg rednega plačila možnost pridobitve dodatne nagrade, božičnice,
  • izplačilo letnega regresa in socialno varnost,
  • delo omogoča samostojnost pri delu in razvoj osebnih kompetenc,
  • za ambiciozne sodelavce nudimo možnost napredovanja tudi na vodilna mesta.

Vsem sodelavcem je vedno na voljo hitro dostopno in brezplačno parkirno mesto v garažni hiši.

    Podatki z * so obvezni

    BON APPÉTIT

    Izberite jedi, prevzemite naročilo v vaši trgovini E.Leclerc, prihranite čas pri nakupovanju in več časa uživajte v dobri družbi.

    Prijava na e-novice

    Bodite obveščeni o vseh akcijah, novostih in posebnih ponudbah v trgovinah E.Leclerc!

    Ljubljana

    Jurčkova cesta 225
    Tel. 01 420 42 67
    [email protected]

    Maribor

    Tržaška cesta 67a
    Tel: 02 450 05 00